pas:office

Office 365

Visam studijų arba darbo laikotarpiui studentams ir darbuotojams yra suteikiamos Office 365 programų licencijos, kurios leidžia įsidiegti ir naudotis Office 365 paketo programomis (pvz., Word, Excel, PowerPoint ir kt.) 5 skirtinguose įrenginiuose (pvz.: kompiuteriuose, planšetėse, išmaniuosiuose įrenginiuose ar kt.). Programas galite aktyvuoti su asmeniniu kolegijos el. pašto adresu ir bendruoju sistemų slaptažodžiu.


Office 365 neveikia kompiuteriuose su Windows 7 arba Windows 8 operacine sistema.

Pagrindiniai diegimo žingsniai:

1. Internetino naršyklėje atverkite Office.com svetainę ir paspaudę Sign in prisijunkite prie Microsoft 365 portalo.

2. Toliau suveskite savo kolegijos vartotojo prisijungimus.

3. Prisijungę su savo vartotoju, paspauskite Install Office.

4. Pasirinkite Office 365 apps. Pasirinkus šį variantą, į kompiuterį atsisiųs diegimo failas. Paspaudus ant atsiųsto diegimo failo, prasidės Office 365 programų instaliacija.

Šiuo metu kolegijos vartotojams yra uždrausta patiems įsidiegti įskiepius Office 365 programose. Jei Jums yra reikalingas, kuris nors iš įskiepių, parašykite į itcentras@kvk.lt jo tikslų pavadinimą ir kuriam asmeniui (-ims) turėtų būti suteikta prieiga prie įskiepio.

Jei bandysite su kolegijos prisijungimu aktyvuoti iš kitų vietų atsisiųstas ir įdiegtas Office 365 programas, aktyvacija nesuveiks ir programomis negalėsite naudotis.

Jeigu neveikia diegimas, gali būti, kad Jūsų kompiuteryje jau yra įdiegta kita Office 365 programų versija. Jas reikėtų pašalinti. Office 365 instaliacijas geriausiai išvalo Microsoft 365 uninstall support tool. Jį galite atsisiųsti iš čia (Option 2): https://support.microsoft.com/en-us/office/uninstall-office-from-a-pc-9dd49b83-264a-477a-8fcc-2fdf5dbf61d8

  • pas/office.txt
  • Last modified: 2023/08/10 05:21
  • by itcentras