akad_sis:moodle

Moodle


Virtuali mokymosi aplinka (VMA) Moodle yra mokymosi valdymo sistema. VMA pateikiama elektroninė studijų dalykų medžiaga (skaidrės, dokumentai, nuorodos ir kt.), vyksta studentų ugdymo organizavimas (testai, užduotys ir kt.), patalpinama kita aktuali su studijomis ir bibliotekos paslaugomis susijusi informacija.
Norėdami paprašyti naujos Moodle kurso aplinkos savo dėstomam dalykui arba ištrinti esančią, turėdami klausimų dėl Moodle arba Teams naudojimo, kreipkitės į ITC sistemų administratorę Inesą Sereikaitę. El. p. i.sereikaite@kvk.lt, tel. nr. +37065511803, Teams aplinkoje arba atvykite į 125 kab., Verslo fakultetas, Jaunystės g. 1.

Nuoroda į sistemą: https://moodle.kvk.lt/

Prisijungdami naudokite prisijungimo vardą be “@kvk.lt”, “@kvkedu.lt” galūnių ir bendrąjį sistemų slaptažodį.

Pasirinkite, kur norite iššbandyti Moodle savybes ir funkcijas:

Adapt. Nemokama interaktyvaus elektroninio mokymosi turinio kūrimo programa, pagrįsta HTML5 pagrindu. Programavimo žinios yra nebūtinos.
eXeLearning. Nemokama programa, skirta kurti interaktyvią mokymosi medžiagą XHTML ir HTML5 formatais, kuri gali būti integruojama į Moodle.

Audacity. Programa, leidžianti kurti garso failus, juos redaguoti: pašalinti triukšmą, padalinti garso įrašą į segmentus, pridėti garsinius efektus, kombinuoti skirtingus įrašus. Garso įrašus galima išsaugoti populiariais garso įrašų formatais.
VSDC Free Video Editor. Nemokama vaizdo įrašų redagavimo programa, leidžianti karpyti, apjungti vaizdo įrašus, pridėti vaizdo efektus ir t.t.

  • akad_sis/moodle.txt
  • Last modified: 2022/08/18 12:55
  • by itcentras