kt_sis:teams

Microsoft Teams

Microsoft Teams – komunikacijos ir bendradarbiavimo platforma, skirta visiems kolegijos bendruomenės nariams bendrauti, mokytis, dirbti nuotoliniu būdu bei koordinuoti studijų procesą.

Pagrindiniai Teams funkcionalumai:

1. Komandos, kanalai ir studijų dalykų erdvės: dėstytojai gali kurti virtualias studijų dalykų erdves (komandas), kuriose gali organizuoti paskaitas, pridėti užduotis, dalintis informacija ir bendrauti su studentais. Atskiri administracijos padaliniai gali bendradarbiauti tam skirtose komandose.

2. Mišrios ir nuotolinės paskaitos, virtualūs susitikimai ir renginiai: dėstytojai gali kurti ir vesti mišrias arba nuotolines paskaitas panaudodami vaizdo konferencijas. Vaizdo konferencijose galima dalintis ekranu, kurti atskiruosius kambarius, rašyti „baltoje lentoje“, naudoti kitus interaktyvius įrankius ir papildomas programų integracijas. Teams leidžia organizuoti virtualius renginius, susirinkimus, susitikimus ir kolegijos vidiniams, ir išoriniams vartotojams.

3. Užduočių valdymas: dėstytojai gali kurti ir priskirti užduotis, sekti studentų pažangumą ir pateikti atsiliepimus.

4. Bendravimas: galima bendrauti komandų ir kanalų pokalbiuose, siųsti individualius pranešimus, kalbėtis garso skambučių metu arba dalyvauti diskusijų lentose.

5. Failų talpykla ir dalijimasis failais: galima dalintis mokymo medžiaga, pateiktimis, dokumentais ir kitais resursais.

6. Integracija su kitomis paslaugomis: Teams turi integracijas su kitomis Microsoft 365 programomis, komerciniais produktais, trečiųjų šalių įrankiais ir kt.

7. Bendradarbiavimas: Teams integracijos leidžia komandų kanaluose ir pokalbiuose kartu dirbti viename faile (pvz., Excel skaičiuoklėje, Word dokumente, PowerPoint pateiktyje ir t.t.).

8. Saugumas ir privatumas: taikomos saugumo ir privatumo funkcijos, kurios padeda užtikrinti Teams naudotojų duomenų saugumą.


Prie Microsoft Teams galima prisijungti 3 būdais (spragtelėkite vieną iš aktyvių nuorodų, norėdami atsisiųsti programą)


Prisijungimas prie Microsoft Teams


Instrukcijos ir naudingos nuorodos

  • kt_sis/teams.txt
  • Last modified: 2023/08/25 12:33
  • by itcentras